بهترین سرویس های‌ چت آنلاین
در شرکت های مختلف و همچنین انواع فروشگاه های اینترنتی، سایت های آموزشی، سایت ورزشی و ... برنامه های زیادی وجود دارند که با مشتریان خود در ارتباط باشند، و یا دیدگاه های آن ها را در قسمت نظرات ببینند، و یا به وسیله ایمیل به یکدیگر تبادل اطلاعات بکنند ولی هیچ چیز جای ارتباط آنلاین و پشتیبانی آن را نخواهد گرفت.

  در شرکت های مختلف و همچنین انواع فروشگاه های اینترنتی، سایت های آموزشی، سایت ورزشی و... برنامه های زیادی وجود دارند که با مشتریان خود در ارتباط باشند، و یا دیدگاه های آنها را در قسمت نظرات ببینند، و یا به وسیله ایمیل به یکدیگر تبادل اطلاعات بکنند ولی هیچ چیز جای ارتباط آنلاین و پشتیبانی آن را نخواهد گرفت.

  بسیاری از افراد و حتی خود ما ترجیح می دهیم وقتی کالا و وسیله ای را می خریم آن را حتما از نزدیک ببینیم و در مورد جنس، رنگ بندی و همچنین کالاهای مشابه آن اطلاعاتی بدست بیاوریم که معمولا به صورت حضوری وارد فروشگاه و شرکت ها می شویم و از نزدیک تمام ویژگی های یک کالا را دیدن می کنیم. اما در مورد خرید خدمات مربوط به آن موضوع فرق خواهد کرد و نیاز به حضور مشتری به صورت مستقیم به فروشگاه نخواهد بود. و بسیاری از افراد ترجیح می دهند وقت و هزینه خود را صرف انجام مکالمه حضوری با شرکت نکنند و برای بهره مندی از مزایای خدمات کالا بوسیله چت آنلاین و یا تماس تلفنی اطلاعات خود را بدست آورند.

  پس چت آنلاین و تماس تلفنی در هنگام ارائه خدمات به مشتریان اهمیت زیادی دارد. وقتی مشتری بوسیله چت آنلاین و یا تماس تلفنی از شما اطلاعاتی را درخواست می کند باید بتوانید نیاز مشتری را پیدا کرده و بهینه ترین پاسخ را به او بگویید، این یعنی افزایش حس رضایت مشتری که مطمئنا با این کار مشتریان بیشتری را نیز جذب خواهید کرد.

  در ادامه مقاله در مورد چت آنلاین و تماس تلفنی و همچنین بهترین سرویس های ایرانی و خارجی مربوط به خدمات چت آنلاین توضیحاتی را خدمت شما عزیزان و کاربران گرامی قرار می دهیم.


  بررسی مشاوره تلفنی و چت آنلاین با مشتری
  در این قسمت از مقاله نحوه انجام چت آنلاین و مشاوره تماس تلفنی را برای ارائه اطلاعات و فروش صفحه وب و سرویس های آن به عنوان نمونه توضیح می دهیم و برای تمام فروشگاه ها و ... به همین منوال می باشد. همانطور که میدانید خدماتی که وب سایت ارائه می دهد متفاوت است و برخی از مشتریان هستند که تا حدودی با خدمات وب سایت آشنا هستند و دسته دیگری نیز هستند که از خدمات وب هیچ اطلاعی ندارند و باید به آنها آموزش های لازم را نیز داد. برای مشاوره خدماتی که وب سایت ارائه می دهد عموما از سرویس تلفنی و چت آنلاین استفاده می شود.

  بررسی چت آنلاین برای صفحات وب
  یکی از عمومی ترین راه ها برای توضیح خدمات کالا و همچنین فروش، استفاده از چت آنلاین می باشد. آن دسته از مشتریانی که تا حدودی خدمات وب را می شناسند برای انتخاب سرویس به چت آنلاین می آیند. در این موقع کارشناس چت آنلاین باید تعدادی سوال کوتاه و نه خیلی بلند از مشتری خود بپرسد تا بتواند نیاز مشتری و سرویس مناسب مشتری را پیدا کرده و آن را به مشتری توضیح دهد.

  کارشناسی که در چت آنلاین با مشتری گفتگو می کند باید از قبل سوالاتی را که می پرسد در ذهن خود سنجیده و مختصر سوال خود را از مشتری بپرسد و کامل به تمام سوال های مشتری توجه کرده و جواب مناسب را به مشتری بدهد و در این زمینه باید بسیار صبور باشد تا بتواند به خوبی مشتری را راهنمایی کند.

  دسته دیگری از مشتریان هستند که به هیچ وجه اطلاعی از سرویس های صفحه وب ندارند و برای این دسته از افراد کارشناسان چت آنلاین باید زمان زیادی را صرف کنند تا بتوانند سرویس های مختلف را به مشتریان و خدماتی که هر یک دارد را توضیح دهند. فرض کنید شخصی که قصد طراحی سایت را دارد به هیچ وجه در مورد آن اطلاعاتی ندارد، پس وظیفه کارشناس و پشتیبان چت آنلاین این است که ابتدا تمام زمینه های لازم برای طراحی وب سایت نظیر هاست، دامنه و ... را مختصر به مشتری توضیح داد تا بتواند آن را متقاعد کند بهترین سرویس را خریداری کند و این به هنر کارشناس و مشاور بستگی دارد.

  بعضا هستند افرادی که در هنگام چت آنلاین سرعت تایپ پایینی دارند و برای مشاوره بیشتر می توانید از مشتری خود شماره تماس را گرفته و از طریق تماس تلفنی با ایشان گفتگو کنید.

  اهمیت چت آنلاین
  اینترنت بستر بسیار مناسبی را برای عرضه و تبلیغ کالا ایجاد کرده است. شما می توانید در اینترنت فیلم، کلیپ، عکس، متن را قرار دهید و بسیاری از افراد هستند که با دیدن این همه محتوا باز هم به خرید کالا اعتماد نمی کنند و درک درستی از محتوا پیدا نکرده و آنها را قانع نمی کند. و سوالی که پیش می آید این است که چه راه حلی می توان پیدا کرد تا بتوان حس اعتماد و جلب رضایت افراد را پیدا کرد؟ چطور می توان افراد را جذب کرد تا بتوان آن را مشتری دائم خود کنیم؟ و خیلی دیگر از سوال هایی که می توان پرسید و از این رو طراحان و مهندسین به فکر راه حل جدید و بهینه ای دست یافتند که این راه همان پشتیبانی یا چت آنلاین می باشد. حال پشتیبانی چت آنلاین برای فروشگاه و شرکت ها چه ویژگی هایی دارد:

  می توانید مشتریان و کاربران خود را به صورت آنلاین درگیر سایت خود کرده و محصولات خود را با تمام امکانات به کاربر معرفی کنید.

  افزایش اعتماد مشتری نسبت به خرید محصولات شما
  امکان تبادل اطلاعات، پرسش و پاسخ با مشتری و کاربر با
  ایجاد ارتباط و مشاوره از طریق چت می توانید محصولات خود را بیشتر بفروشی
  اعتبار سایت شما بالا می رود و اطمینان کاربران بیشتر می شود.
  مشاوره آنلاین
  مزایا و کارآمدی مشاوره و روانشناسی آنلاین در مقایسه با مشاوره سنتی یکی از موضوعات بحث‌برانگیز فعلی در محافل علمی روانشناسی است. به همین خاطر تعدادی از فواید و مزایای این روش مشاوره در ادامه آورده خواهد شد: