همپامشاور فعالیت خود را آغاز کرده است تا شما کاربران عزیز در فعالیت های تخصصی بتوانید با بهترین مشاوران تخصصی مشکلات خود را حل کرده و در این راستا نیازهای خود را برطرف نمایید. جمع بودن سیستم همپامشاور و خدمات بالای آن باعث شده تا شما بسیاری از مشکلات خود را در همین سیستم با اقتصادی ترین حالت ممکن حل نمایید. بر این اساس امیدوار هستیم تا شما از خدمات این مجموعه بهترین استفاده و بهره را ببرید. در این متن حقوق و مسئولیت‌های شما کاربران گرامی و مجموعه همپامشاور به منظور استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های بخش مشاوره و نوبت دهی آن به دقت بیان شده است. ورود کاربران به وب‏‌سایت همپامشاور هنگام استفاده از حساب کاربری شخصی و نرم‌افزارهای کاربردی و اپلیکیشن تلفن همراه و سایر خدمات ارائه شده توسط همپامشاور به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات همپامشاور است.


قوانین عمومی


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های همپامشاور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی مرتبط با کاربر است. در صورتی که در این قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های همپامشاور تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است زیرا قوانین بر اساس قوانین جمهوری اسامی ایران می باشد.

قوانین مشاوره

سرویس همپامشاور یک بستر امن برای ایجاد ارتباط بین مخاطب و مشاور جهت مطرح کردن سوالات تخصصی مخاطبین است. در این سرویس با توجه به نوع پلن انتخاب شده می توانید با مشاورین به گفتگو بیردازید.
در گفتگو ها می توانید، توسط متن، ارسال مدارک و صوت با مشاور ارتباط برقرار نمایید.

مشاورین همپامشاور طی بازه زمانی 12 ساعت می بایست اولین پاسخ را برای شما ارسال نمایند و سوالات تا 24 ساعت جهت گفتگو با مشاور باز می باشد.

بستر مشاوره صرفا جهت راهنمایی شما می باشد و در زمینه های پزشکی تا زمانی که مشاور پزشکی مطمئن نباشد به هیچ عنوان جهت تشخیص بالینی، تجویز دارو و ویزیت نیست.
باید توجه داشت که این سرویس به هیچ عنوان یک سرویس اورژانسی نیست و جهت خدمات اورژانسی می بایست با ۱۱۵ تماس بگیرید.
چنانچه مشاور در ساعت مقرر یعنی 12 ساعت، برای شما مشاوره نداده و زمان بعدی را تا 6 ساعت تعیین ننماید، می توانید با ارسال درخواست برای پشتیبانی اعتراض خود را برای بررسی اعلام نمایید.

* لازم بذکر است از ساعت ۱۲ نیمه شب تا ۸ صبح جز 12 ساعت پاسخ گویی نمی باشد.
هرگونه بی احترامی به مشاوران برابر قانون، پیگرد قانونی خواهد داشت و نیز ارائه خدمات به فرد خاطی متوقف خواهد شد.


قوانین نوبت دهی

تمامی هزینه علی الحساب دریافتی به حساب مشاور یا کلینیک واریز شده و به همان میزان از هزینه ویزیت شما کسر خواهد شد.
نوبت اخذ شده تا 48 ساعت قبل از زمان نوبت قابل لغو می باشد، چنانچه در همین زمان لغو گردد هزینه نوبت به حساب کاربری شما عودت خواهد شد. اما اگر بین 48 تا 24 ساعت توسط بیمار لغو شود نصف مبلغ به حساب مشاور واریز خواهد شد و اگر کمتر از 24 ساعت توسط بیمار لغو شود، کل مبلغ به حساب مشاور واریز خواهد شد.
نوبت اخذ شده زمان پذیرش شما می باشد نه نوبت شما.
چانچه نوبت از طرف مشاور یا کلینیک لغو گردد ، مشاور یا کلینیک موظف به ارائه نوبت جایگزین به بیمار می باشد.
ارائه دهنده خدمات پزشکی اورژانس نیستیم.
خدماتی که توسط همپامشاور ارائه می‌شود، هرگز نمی‌تواند به عنوان یک خدمت اورژانسی تصور شود. اگر کاربری نیازمند خدمات پزشکی فوری باشد،‌ لازم است از مراجع ذیربط مثل 115 و ... استفاده کند.


تعریف کاربر


کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به هرگونه استفاده از خدمات همپامشاور اقدام کند.
کاربران همپامشاور به دو دسته مخاطبان و مشاوران یا مراکز مشاوره  تقسیم می‌شود
.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات همپا مشاور استفاده می‏‌کنید و یا به همپامشاور ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که همپامشاور به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن ها صورت می‌گیرد.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت همپامشاور ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل همپامشاورنیستند و سایت همپامشاور هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت همپامشاور این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آن ها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت همپامشاور لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از همپامشاور اداره می‌کنند، بنابراین سایت همپامشاور نمی‌‏تواند در مورد آن ها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت همپامشاور باشد، خود برعهده خواهید داشت.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

1- بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد. با این حال، همپامشاور هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی همپامشاور درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند. 2- نقد کاربران باید همراه با رعایت حریم شخصی و حفظ جایگاه و حرمت مشاوران خدوم کشور باشد.
3- نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف در تجربه شخصی فرد باشد.

4 -حداقل 800 کاراکتر مطلوب در نقد کاربران باید وجود داشته باشد.

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی‌شوند:

 - قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
 - کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
 - استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه
 - بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

لازم به ذکر است که رعایت استاندارد تعداد کاراکتر مطلوب برای نقد مناسب ضروری است، لذا کاربرانی که نمی‌توانند تعداد کاراکتر مطلوب نقدشان را به 800 برسانند،  باید در قسمت نظرات متن خود را ثبت کنند، در غیر اینصورت امکان تایید نقد کمتر از 800 کاراکتر مطلوب در قسمت نقد کاربران وجود نخواهد داشت.
5- برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.
6- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
7- جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
8- با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.
9- نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، اولویت نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
10- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود و در صورت لزوم پیگرد قانونی خواهد داشت.
11- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.

12- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
13- "نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، تایید نخواهند شد.
14- کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش همپامشاور را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات خودداری نمایید.
15- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن ، آدرس ایمیل یا آیدی تلگرام و ... در قسمت نظرات ممنوع است.
16- لازم است کاربران از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

محتوا

همپامشاور نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند.
همپامشاور برای ارائه آدرس دفتر مشاوران و مراکز مشاوره و درمانی و داروخانه از اطلاعات ارائه شده توسط یا وب‌سایت‌های ایشان استفاده کرده و تلاش نموده است تا اطلاعات ارائه شده حداکثر صحت و اعتبار را داشته باشد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، همپامشاور هیچ گونه مسئولیتی ندارد.