درباره همپا

همپامشاور فعالیت خود را از سال 97 برای برنامه ریزی سیستم کاری خود آغاز نمود، پس از یک سال فعالیت متداوم و مشاوره با بهترین اساتید در سیستم های IT و کسب و کار و اساتید مختلف برآن شد تا اپلیکیشن و سایت خود را برای اجرا و تولید محتوا وارد بازار نماید.
همپامشاور قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده علاوه ازخدمات کنونی در سیستم برخی خدمات دیگر را نیز به حوزه خدمات خود بیافزاید و آن را در بازار هدف بزرگتری در جامعه عرضه دارد.
حل مشکل مخاطب با مشاوره آنلاین با بهترین مشاوران و خدمات فرعی، رسالت اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مخاطب تأمین شده و تجربه خوبی از مشاوره خود در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.


چرا همپا؟

همپامشاور به مشاوره آنلاین در زمینه های مختلف می پردازد. برتری همپامشاور و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

 نیروی مشاوره متخصص و کارآمد از کل کشور و حتی خارج از کشور

 حوصله بالا در رسیدگی به امورات مشاوران

 سهولت استفاده از سیستم همپامشاور

 امکانات بسیار بالا در مجموعه برای حل مشکلات حتی خرید کالاهای توصیه شده

 قیمت مناسب 

 امکان مشاوره در هر وقت و زمان

 از میان برداشته شدن دو گزینه زمان و مکان برای پاسخگویی به سوالات شما

مشاوره آنلاین به شیوه های مختلف، نوبت دهی آنلاین، فروش کالا، تالار گفتمان، فیلم و کلیپ ها، تخفیف به مناسبت های مختلف خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.
همپانوبت

دریافت نوبت به صورت آنلاین به مشتری این امکان را می دهد که سرویس / خدمات مورد نیازش، سرویس دهندگان و دیگر گزینه های پیش رویش را به همراه تاریخ و زمان مورد نظرش انتخاب کند.

نوبت دهی آنلاین 
همپافروش

فروش اینترنتی امروزه به یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان مشاغل تبدیل‌ شده است. همه کسب‌وکارها تمام تلاش خود را در راستای فروش بیشتر محصولات و خدمات خود به کار می‌گیرند.

فروشگاه آنلاین 
همپافیلم

پادکست یا پادپخش انتشار مجموعه‌ای از آموزش ها و اطلاعاتیست که به صورت ویدئویی ایجاد می‌شود و هدف آن تسهیل در ارائه آموزش هایی هست که گاه ممکن است مطالعه متنی آنها به دور از حوصله و وقت ما باشد.

 آموزش الکترونیکی 
همپاگفتمان

تالار گفتگو محیط بسیار مناسبی جهت بحث و گفتگوی کاربران و همچنین محل رفع سوالات و مشکلات می باشد، مخاطبان می توانند با مشخصات خود وارد پروفایل خود شوند و از امکانات متعددی که وجود دارد استفاده نمایند.

 تالارهای گفتگو 


 نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟   09140849827

همپامشاور در جوامع مجازی